Youtube - můj svět

13. srpna 2012 v 0:41 | Noodle |  Myšlenky&Názory
Takže jako první jsem si vybrala jako téma Youtube. Proč vlastně? Protože tam trávím asi nejvíc času ze všech stránek na internetu. Je tam moje milovaná hudba, jsou tam skvělé show, neuvěřitelně vtipné videa a vlogy mých oblíbenců. Jak už jsem napsala v názvu článku, je to můj svět. Rozhodla jsem se teda, že vám tady hodím jedny z mých nejoblíbenějších videí, snad se i zasmějete a některé z těchto chanelů si snad i oblíbite. ;)

1. Kids react
Jedna z mých oblíbených show, protože některé komentáře těchle dětí jsou fakt dost vtipná a na jejich věk i vyspělá. No o čem je vlastně tato show? Show je o dětích, kterým jsou pouštěna různá oblíbená nebo známá videa na youtube a oni pak odpovídají na otázky ohledně tohohle videa. Někdy mají fakt vtipné komentáře, například William ten je podle mě z nich nejlepší a dost jsem si ho oblíbila. Potom je taky super Morgan a Jake. Každopádně tuhle show doporučuju.
Pokud nejste tak dobří v angličtině, pusťte si to tady: Kids react to Nyan Cat

2. GloZell
Tahle černoška mě pořád něčím udivuje. Je to totální šílenec a u každého jejího videa se musím zasmát. Obdivuju ji za to, že ze sebe dokáže udělat takového blázna a ještě to hodit na youtube. Videií má neskutečně hodně, takže myslím, že se vám jedno z nich určitě zalíbí a nevydržíte se nesmát. Většinou dělá takové ty challenge jako například cinnamon (skořice).
Nevím, jestli to hraje nebo je opravdu takový blázen. Každopádně její videa jsou jedním slovem LOL.

3. Steve Kardynal
Tenhle chlápek je podobný jako GloZell, nebojí se ze sebe udělat dementa před lidma. Ale jeho videa jsou uplně o něčem jiném než ty od GloZell, ale stejně myslím, že se vám určitě budou líbit. Ve videích chodí po ulici, tančí na nějakou hudbu a vypadá jako tranvestita.

Tohle byly jedny z příkladu, ale na youtube je tolik úžasných lidí, co točí vtipné videa a nešlo by to se rozepsat o všech do jednoho článku... ale možná v budoucnu přidám další videa. ;)
Taky můžu doporučit: Swedish Meal Time, Otravný pomeranč (určitě znáte), Fred, My Little Pony: Kouzlo Přátelství - zrovna teď asi nechápet, ale věřte mi, že spousta lidí (holek i kluků) v mé věkové kategorii i výš si tuhle dětskou pohádku oblíbili xD, Viral Brothers (ty určitě znáte), Jenna Marbles, atd.

A co vy taky máte své oblíbence na Youtube? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama