WHO - WHAT - WHY

10. srpna 2012 v 19:44 | Noodle
Po dlouhé době jsem se rozhodla zase začít blogovat, nevím proč, když mi to nikdy nevydrží. Ale měla jsem chuť zase něco napsat, a tak se zrodil gold-fate. V překladu zlatý osud, ani nevím, proč zrovna tohle spojení, ze začátku se mi to zdálo celkem blbé a chtěla jsem si změnit adresu, ale začíná se mi to líbit. Přezdívka Noodle není náhodně vymyšlená, je převzatá z členky kapely Gorillaz. Noodle a i celá kapela je docela zvláštní, ale ty jejich videoklipy jsou dokonalé, samozřejmě i hudba. ;)

No, měla bych se asi nějak představit. Jak už jsem řekla, tady na blogu jsem Noodle. Reálné jméno vám neřeknu, ráda zůstávám v anonymitě. Mám 14 let, ale nepřipadá mi, že zapadám mezi ty náctileté facebookové děti (tzv. ty co píšou každou minutu nový status, hází tam pořád svoje fotky, neustálé píšou všem srdíčka a pusinky a další nechutnosti). FB totiž nemám, zrušila jsem si ho a nehodlám si ho zase zakládat, nemám nic proti těm, co ho mají, neříkám, že všichni tam jsou dementi, jen jsem prostě proti FB. Dále, když teda nesedím u pc na FB, co dělám... většinou sleduji anime (Naruto, Bleach, Soul eater, Blood+, atd.), dívám se na filmy (horory, fantasy, komedie), sleduju seriály (HIMYM, Doctor House, Doctor Who, BBT) nebo si pouštím hudbu (The Kooks, Gorillaz, Linkin park, Sum 41,...), no a semtam zajdu na skype, anebo chodím na blogy (většinou knížní a anime). Někdy sedím u wordu a snažím se spatlat nějaký příběh nebo povídku, ale zatím nic nemám. Když zrovna nesedím u PC, tak nejčastěji čtu (fantasy, horory, detektivky), nedělám žádný sport ani kroužek, nejspíš proto, že jsem dost líná, moc často mě neuvidíte něco dělat xD. Ale samozřejmě musím pomáhat doma, kvůli tomu že jsem prostřední dítě, tak na mě zbyde nejvíc práce, a taky z důvodu že já jsem asi z mých sourozenců (vlastních i nevlastních) nejrozumnější. Teď to vypadá, že se vychloubám, ale kdybyste viděli naši rodinu, asi by jste pochopili ;D. Někdy když mám kreativní náladu, tak kreslím, většinou se pokouším o manga postavy nebo "můj styl" postavy, ale moje kreslení je na dost nízké úrovni, takže nic moc. Pokud jde o učení, tak na to dost kašlu, ale nějakou záhadou mi to prochází, takže mi většinou stačí si párkrát látku přečíst doma (cca. 15 minut) a pak o přestávkách ve škole a nikdy to nedopadne hůř než za 2... pokud nejde o chemu, fyziku a zeměpis - tam dopadám i hůř. Ale nakonec jsem se svýma známkama spokojena. Co dál bych řekla... tak fajn něco o kamarádech, nejsem sice moc společenský člověk, ale řekla bych, že ve třídě dokážu s lidma docela dobře vycházet. Většinou mě mají za blázna, protože dost často vymýšlím blbosti, hodně se směju (blbostem) a dělám blbosti. Blázen možná není uplně přesné, ale nevím, jak jinak to nazvat. No s těma kamarádama, nedokážu se s někým moc dobře bavit, když ho neznám. Dalo by se říct, že mezi cizíma působím jako introvert, ale většinou když mě lidi poznají, tak působím uplně opačně... :D No kdybych vám měla nějak dopodrobna vysvětlovat mojí povahu, tak by to bylo složité, protože bych řekla, že jsem dost komplikovaná. Abych to nějak vysvětlila, mezi různýma lidma mám různou povahu.

Takže nakonec asi to nejdůležitější - zaměření blogu. Blog bude z velké části o knížkách, filmech, seriálech. Taky hudbě, z velké části i anime a manga. No a asi tady budu házet i něco ze svého života... pak i nějaké úvahy a mé názory. Možná se pokusím napsat i nějakou povídku, kterou sem hodím, ale nevím, moc dobrá v tom nejsem. :)

Noodle
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama